Apie mokyklą

Harmoningos asmenybės mokykla ,,Bona fide“ (lot. geras pasirinkimas) – tai  asmeninio augimo mokykla, padedanti žmogui sulėtinti tempą, suprasti save, sugebėti išvysti svarbiausius gyvenimo momentus, pajusti visapusišką harmoniją, tiek kūnu, tiek siela.

Savo veikloje vadovaujamės šūkiu: „Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų“ (Platonas). Harmonijos su savimi bei aplinka praradimas verčia žmones arba kentėti, arba stabtelti ir pagalvoti: „Ką darau ne taip?“. Todėl svarbiausias mūsų tikslas, kad atrastumėte sau malonią veiklą, atrastumėte save. Savęs pažinimas – ilgas kelias, todėl mūsų siūlomų paslaugų spektras platus.

Visapusiškai harmonijai sukurti, siūlome unikalius mokymus, praktinius, terapinius užsiėmimus, seminarus, įvairių lektorių paskaitas, stovyklas ir kursus. Visi užsiėmimai ir mokymai yra sudaryti ir surinkti iš pačių moderniausių ir efektyviausių metodikų bei praktikų, kurie padeda pažinti save, atskleisti savo tikrąją prigimtį ir susikurti sveiką, įdomų, gražų ir laimingą gyvenimą. Praktiniai mokymai vyksta pagal M. Norbekovo metodiką, kuri sukurta remiantis Rytų išmintimi ir naujausiais Vakarų mokslo atradimais. Dirbdami pagal šią metodiką, sveikatą susigrąžino daugiau nei aštuoni milijonai žmonių visame pasaulyje.

Skirta: šiuolaikiškiems, aukštesnio intelekto žmonėms, gyvenantiems intensyvų gyvenimą, norintiems keistis ir į savo kasdienybę įnešti daugiau grožio, optimizmo, išminties, energijos, įvairių spalvų, džiaugsmo ir naujų žinių.

Rezultatas: praktiniai įgūdžiai padės sukurti harmoningą santykį su savimi, šeimos nariais, draugais ir aplinka.

Linkime teigiamų pokyčių!

Nuoširdžiai,
„Bona fide“ komanda