Draugai

logo-icon-152

 

Lietuvos sveikuolių sąjunga

Lietuvos sveikuolių sąjunga – organizacija,  puoselėjanti tautos išminčių suformuluotą holistinės sveikatos sampratą, jungianti žmones, besirūpinančius savo sveikata ir skleidžiančius sveikos gyvensenos žinias.

rasajana

Rasajana – ajurvedinė vegetarinė kavinukė, įsikūrusi Panevėžio centre.

Čia valgiai gaminami tik iš natūralių produktų, nenaudojant jokių gyvulinės kilmės ar sintetinių priedų, tinkamai suderinus prieskonius ir laikantis ajurvedinės maisto ruošos principų. Kavinėje nėra mikrobangų krosnelės, dėl to visi valgiai ar garnyrai bus patiekti Jums patys šviežiausi.

Čia galite įsigyti šviežiai keptos duonelės, tortų, samosų, įvairių saldumynų, ar atsigaivinti šviežiai spaustomis vaisių sultimis. Kviečiame apsilankyti ir paskanauti!               www.rasajana.lt

du-pasauliai

Portalas „Du Pasauliai“

Du Pasauliai – tai tarsi dvi žmogaus esybės pusės – materialioji ir dvasinė. Turtindami ir tobulindami pastarąją, mes lygia dalimi suteikiame ilgaamžiškumą pirmajai. Balansavimas tarp dviejų pasaulių, aukso vidurio paieška, harmonijos suvokimas ir atradimas savo viduje ir išorėje – mūsų kiekvienos dienos darbas.“ Mūsų oragnizacijos moto: ATEIK IR SURASK SAVE!

www.dupasauliai.com