Viskas ko reikia gyvenime – tai dvasinė ir fizinė pusiausvyra

           Unikalioji M. Norbekovo sistema

Maskvietį akademiką Mirzakarimą Norbekovą iš jo knygų (,,Kvailio patirtis arba kelias i praregėjimą,,  ir t.t.) ir vedamų seminarų žino daugybė žmonių visame pasaulyje.

Jis yra įkūręs Maskvoje ,,Žmogaus autoredukcijos(atsikūrimo, atstatymo) institutą. Jo seminarai vyksta sėkmingai ir pas mus Lietuvoje , jau 11 metai..  M.Norbekovo centrai veikia daugiau nei 500 miestų visame pasaulyje. M. Norbekovassveikatingumo ir asmenybės tobulėjimo sistemos autorius, psichologas, filosofijos ir medicinoje mokslų daktaras, profesorius, rašytojas, sujungęs senovės Rytų medicinos tradicijas su šiuolaikinės medicinos pasiekimais.

M. Norbekovo metodika buvo pripažinta tarptautinės asociacijos, nepriklausomų medicinos ekspertų, kaip efektyviausia tarp žinomų alternatyvios sveikatos grąžinimo sistemų.

M.Narbekovas yra vienas tų, kurie sėkmingai sujungia stipriausias Rytų ir Vakarų puses. Jo treniruotės stiprina sveikatą, ugdo valią bei intuiciją ir skatina sėkmę visur, taip pat ir versle. Pats paprasčiausias  M.Norbekovo patarimas – visada šypsotis ir tiesiai laikyti nugarą.

M.Norbekovas sukūrė sistemą, vienijančią seniausius žmogaus prigimties tyrimus ir šiuolaikinį požiūrį į žmogaus organizmo galimybes. Sistema užpatentuota. Ji apima:

 • Mokslo atradimus biologijos srityje.
 • Greitojo mokymo techniką. 
 • Medicinos pasiekimus.
 • 10 sveikatingumo kurso metu naudojamų metodikų.

Šioje sistemoje nėra nieko ekstrasensiško ar kokios hipnozės. Ji nesiūlo pacientams jokių ypatingų vaistų ar gydomųjų priemonių. Ji tik nurodo kelią, kuriuo reikia eiti ligoniui, kad įveiktų negalią, trukdančią jam gyventi arba stumiančią ant gyvenimo ir mirties ribos.

Biologijos srityje  moksliniai atradimai

Akademiko M.Norbekovo sistema, vienijanti šiuolaikinę mediciną su senovine, labai sparčiai vystosi. Autorius panaudojo visą šiuolaikinės medicinos technikos arsenalą tam, kad patikrintų senųjų rytų gydytojų patirtį. Sveikatos išsaugojimo ir žmogaus atjauninimo problemą jis ištyrė ląstelės gyvybinės veiklos lygmeniu.

Jo tyrimo rezultatai užfiksuoti ir išdėstyti moksliniame darbe „Su membrana susijusių eritrocitų acetilcholinesterazės ir biologinių sistemų chloroplastų, juos pritaikant prie išorės ir vidaus aplinkos, katalizinio aktyvumo pokyčių dėsningumas“

Darbui suteiktas mokslinio atradimo biologijos srityje statusas.

Kalbant paprastai, atradimo esmė ta, kad mūsų kraujyje atrastas elementas, kuris yra specifinis biocheminės informacijos apie sveikatos būklę nešėjas.

Tokia informacija, ateinanti iš tam tikrų smegenų vietų, išnešiojama po visą organizmą fermento acetilcholinesterazės, kurio molekulės prisijungia prie kraujo eritrocitų, dėka. Tokiu keliu į organizmo ląsteles patekusi informacija – savotiškas įsakymas joms apie gyvybinio aktyvumo pasikeitimus. Vadinasi, norint „paleisti“ ląstelės sveikatinimo ir jauninimo procesą, būtina įvesti naują informaciją – sukurti teigiamą nervinį impulsą, kuris sukels atitinkamus organizmo biocheminius pokyčius.

Vieno kraujotakos rato metu smegenys spėja užfiksuoti ir perduoti kraujo ląstelėms informaciją apie teigiamą impulsą, o kraujas spėja tą informaciją išnešioti ir perduoti kūno ląstelėms –visai mūsų biologinei sistemai.

Pagreitinto  mokymo technika

Per kiek laiko, jūsų manymu, galima išmokti užsienio kalbą? Per metus? Dvejus? Daugiau? Panaudojus savo neatskleistus genialius sugebėjimus, per mėnesį galima išmokti net pingvinų kalbą. Tik svarbu žinoti, kaip atskleisti ir panaudoti tas galimybes.

Mokymas pagal M.Narbekovo sistemą vyksta naudojant pagreitinto mokymo technikas. Tai specifinis verbalinio poveikio metodas, kuriuo, smarkiai sustiprinant pojūčių ryškumą ir aštrumą, maksimaliai suaktyvinami žmogaus gebėjimai priimti naują informaciją. Specifinis medžiagos pateikimas sukelia klausytojui maksimalaus emocinio ir intelektualinio aktyvumo blyksnius.

Ta būklė kuriam laikui užblokuoja nesąmoningą priešinimąsi pasveikimui. Esant tam tikram šio poveikio pasikartojimų dažniui ir formų įvairovei, jis tampa psichinių procesų intensyvumo katalizatoriumi, padidina žmogaus jautrumo lygį, neutralizuoja jo gyvenimiškąjį konservatyvumą ir suaktyvina gebėjimą atsinaujinti. Taip išklibinami mąstymo stereotipai, vadinamosios „psichinės programos“, įsitvirtinusios pasąmonėje ir atvedusios į liguistą psichofiziologinę būseną.

Medicininis sistemos pagrindas

Sistemą sudaro keletas akademiko M. Norbekovo išradimų.

Žmogaus organizmo funkcijų pagerinimo būdas

Sujungia tam tikrą poveikį sąmonei, fizinių pratimų kompleksą ir poveikį biologiškai aktyviems taškams. Metodas sukurtas tradicinės Rytų medicinos metodų pagrindu.

Refleksoterapijos metodas

Išradimo esmė ta, kad psichinės savireguliacijos metodu, į kurį įeina ir paties paciento pakaitomis sukelti šilumos ir šalčio pojūčiai norimoje srityje, veikiamos refleksogeninės zonos ir biologiškai aktyvūs klasikinių akupunktūrinių meridianų taškai, susiję su tam tikru organu.

Gerybinių darinių ir lėtinių moters lytinių organų uždegimų gydymo būdas

Išradimo tikslas – optimalios lytinės sistemos būklės atkūrimas. Metodui įgyvendinti praktiškai nereikia jokių priemonių, medikamentų, ypatingų sąlygų. Jis prieinamas ir gali būti naudojamas rekomendavus gydytojui arba pačiai moteriai pageidaujant visą gyvenimą.

10 metodikų, naudojamų sveikatinimo kurso metu

Aukščiau išdėstytas metodas susideda iš 10 atskirų metodikų, naudojamų sveikatinimo pagal M.Norbekovo sistemą metu.

 1.   Biologiškai aktyvių taškų aktyvinimas.
 2.   Atraminio judėjimo aparato mankšta – stuburo ir sąnarių lankstumo, raumenų tonuso atkūrimas.
 3.   Kraujagyslių mankšta – vidaus organų darbo normalizavimo pagrindas.
 4.   Imuninės sistemos mankšta – organizmo gyvybingumo sustiprinimas ir pritaikymas nepalankioms sąlygoms.
 5.    Nekontaktinis ginekologinis moterų ir urologinis vyrų automasažas – endokrininės sistemos veiklos normalizavimas.
 6.   Odos defektų šalinimas – pažeistų organizmo audinių atkūrimas.
 7.   Valios mankšta – sveikimo proceso kontrolės treniravimas.
 8.   Vaizduotės mankšta – savarankiško gebėjimo persiprogramuoti pasveikimui  treniravimas.
 9.   Emocijų mankšta – psichinių būklių valdymo treniravimas, atsparumo stresams tobulinimas.
 10.   Regėjimo ir klausos grąžinimas.

Kiekviena iš šių metodikų viena gali padėti atsikratyti ligos, sėkmingai susidoroti su daugeliu lėtinių negalavimų, taip pat ir laikomų nepagydomais.

Kiekvienos kitos metodikos taikymas reiškia, iš vienos pusės, eilinį etapą fizinio atsistatymo ir savęs koregavimo kelyje, iš kitos, neišvengiamai didina žmogaus savivertę, plečia jo teigiamų emocijų sritį, garantuoja papildomą stimulą tobulėti.

Visos sistemos įvaldymas garantuoja dešimteriopą apsaugą nuo nesėkmių. Praktika rodo, kad žmogus, praėjęs mokymą ir treniruotes pagal sveikatinimo kurso metodikas, gauna ne tiesiog stabilų rezultatą, jis į rankas gauna instrumentą, kuriuo gali savarankiškai naudotis visą savo likusį gyvenimą bet kokiomis aplinkybėmis.

M.Norbekovas: „Gryna logika – tai kompiuteris, gryna intuicija – tai pamišimas. Svarbiausia gyvenime – aukso vidurys tarp jų“

 “ŽMOGUS  NUGALĖJĘS  SAVE –NENUGALIMAS“

Lietuvoje šiuos unikalios sistemos mokymus  veda Maskvos Žmogaus Atsistatymo Instituto sertifikuotas dėstytojas Arūnas Maliauskas