Kursų dalyvių atsiliepimai

 

Couple sitting in hammock

Laimė , tai  kai tu jautiesi gerai čia ir dabar …

   

arunasLogoGold

“Padarom šypseną!“, „Šypsena! „, „Šypsomės! “ – begalę kartų per tas septynias, užsiėmimų pagal M.Norbekovo metodiką, dienas priminė mokytojas Arūnas Maliauskas. Mat ši metodika paremta pozityvu ir gera nuotaika. 
Tas dienas mokėmės gyventi čia ir dabar, prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą patys, nes niekas kitas už mus to padaryti negali!
Dėkingumas kiekviename žingsnyje – tiek atsikėlus ryte, tiek einant miegoti vakare, o ir per visą dieną !
Ir dar daug daug visokių gerų dalykų sužinojome per tą savaitę . Rekomenduojam išbandyti ir jums !  
O gražuolių rododendrų žydėjimas kaimynystėje tarsi užtvirtino tą septynių dienų pozityvą!
Ačiū, Arūnai, nuo mūsų grupės !

Laima, Daiva, Vilija, Asta, Rasa, Elvyra, Otilija

2018. 05. 17 Kaunas 

31602839_1748846728542348_6624502899596591104_o

 arunasLogoGold

    Išklausiau paskaitą, pokalbį pagal M.Norbekovo metodą kaip galima padėti sau, sustiprinti sveikatą,  ypač be vaistų. Nutariau nueiti į praktinius užsiėmimus. Ir likau labai patenkinta, nes kas buvo aiškinama, atlikome ir praktiškai. Mano atveju, turėjau įvykį, kai buvo skilęs kaulas ir toje vietoje atsirado kažkoks guzas. Užsiemimų metu, besimankštinant, klausant lektoriaus patarimų – tai išnyko. Aišku reikia ir toliau su savimi dirbti ir savarankiškai. Taip pat naikinau randus, klausant lektoriaus – gydžiausi vieną, bet kartu dingo ir kitas, vienas didesnis randas, regėjimas tapo geresnis, patamsėjo žili plaukai. Gavau daug psichologinių pamokymų, kaip tapti geresniais, ramesniais.

Ačiū už pagalbą. Dabar toliau tęsiu namų darbus savarankiškai namuose pagal patartą Planą.

Lilija. Gargždai, 2018 m.

cropped-arunasLogoGold.png

       Fantastika! Dar tik prieš pora mėnesių pradėjau dirbti su Arūnu ir iškart pastebėjau pokyčius savo gyvenime. Buvo labai aišku, jog Arūnas moko tai ką yra pats išgyvenęs, todėl mokymai duoda greitą rezultatą. Man netikėtai viskas pradėjo klostytis daug lengviau, pradėjo tvarkytis finansiniai reikalai ir atsirasti netikėtos galimybės ir pasiūlymai, kurių anksčiau nepastebėjau. Netgi santykiai su savimi visiškai pasikeitė. Ir tai vos kelius  mėnesius…!!
    Taip pat, kadangi labai mėgstu blaškytis po skirtingus mokymus, Arūnas man padėjo susikoncentruoti į vieną sistemą, ko negalėjau padaryti per pastaruosius dešimt metų. Neįkainuojama informacija, sesijos visuomet sugrąžina mane į centrą. Nors nesu dalyvavusi seminaruose, nes gyvenu Kanadoje, tačiau vien savaitiniai Skype pokalbiai man davė begalinę naudą.
      Nuoširdžiai rekomenduoju nesiblaškyti ir naudotis galimybe pasisemti žinių ir praktikos iš Arūno, nes taip sunku rasti vertingus mokymus, dabar visas pasaulis pilnas paviršutinių mokytojų, kurie save vadina „guru“.
    Esu labai dėkinga, kad atradau šiuos mokymus. Ačiū!
 Ieva, 2018 m., Kanada
adult-backlit-beach-320007

cropped-arunasLogoGold.png

Buvo nuostabūs savigydos kursai, tiesiog nurodytas tiesus, be jokių vingių kelias į teisingą savo kūno ir sielos tobulinimą, kad kūnas nesirgtų ir siela būtų rami ir svarbiausia SVEIKA. Arūnas labai išsamiai išaiškino, kaip pritaikyti M.S Narbekovo metodiką , pagal kurią nereikia vaistų, bei gydomųjų priemonių. Ačiū labai ! 

Elvyra P. 2018 m. Gargždai

cropped-arunasLogoGold.png

Arūnai, ačiū Jums, už nuostabius kursus Gargžduose, už suteiktą galimybę naujai pažinti savo kūną ir dvasią. Jūsų organizuotų kursų dėka mes ne tik fiziškai geriau jaučiamės, bet ir nedingsta šypsena mūsų veiduose. Kursai buvo labai naudingi ir reikalingi. Norime Jums palinkėti laimės ir neblėstančios energijos savo pasirinktame kelyje.

2018 m. kovas, Gargždų dalyviai

29749639_2052088865041225_8704184651271458923_o

   
cropped-arunasLogoGold.png

       Puikus, nuostabus laikas ir dėmesys sau. Kasdieniniam lėkime tai buvo šauni proga pasakyti STOP ir atsigręžti į save, į savo vidų ir savo kūną, atrasti save ir pamilti išnaujo nuostabiam gamtos kampely. Nuoširdi padėka stovyklos sumanytojui ir organizatoriui Arūnui už jo energiją, unikalias žinias ir begalinį norą, pastangas parodyti, kad mankštos, meditacijos ir meilė sau gali būti lengvai integruojama į kiekvieno žmogaus kasdienybę, jei ten nukreipiame savo dėmesį ir šypseną :) dėkoju už produktyvų savaitgalį! Labai lauksime KITOS STOVYKLOS!!!

Eimantas Vygontas , 2017 m. Vasario 4-5, savaitgalio stovykla „Šypsenos galia“

cropped-arunasLogoGold.png

    Dėkoju Arūnai, už labai gražią stovyklą, kurioje buvo praleistas laikas nuostabus! Tiek daug šypsenos, juoko, šokio, gimnastikos, Dievo, praktikų, linskmumo, laimės linkėjimų ir atvirumas, ir pasidalinimas savo širdies gražumu, mmm tiek daug visko vienoje vietoje! Ačiū ačiū ačiū- jaučiuosi nuostabiai! Rekomenduoju visiems kada pabūti, sudalyvauti, susitikti su Arūnu!

Jūratė Norkutė , 2017 m. Vasari0 4-5 , savaitgalio stovykla „Šypsenos galia“

cropped-arunasLogoGold.png

 

 

      Tariu nuoširdų AČIŪ už patyrimą gautą seminaro metu Klaipėdoje.
Savijauta tiesiog PUIKI. Esu labiau savimi pasitikintis, mažiau esu priekabus dėl smulkmenų šeimoje, šypsena veide tiesiog spindi ir užkrečia kitus gera  nuotaika. Minėtus blogus charakterio bruožus tiesiog keičiu „akyse“, ir tikiu , kad juos išgyvendinsiu iš savo „skorpioniško“ charakterio“. :-)))
Jau vakare laukiu ryto, kad galėčiau taikyti Norbekovo metodą savo gyvenime.Keliuosi ryte su malonumu 6val ryto, po dušo, šilto vandens gėrimo, visos procedūros, padedant diske esančiais įrašais, su manimi daro tiesiog stebuklus: suteikia žvalumo, energijos, gerą nuotaiką,nuo manęs sklinda Meilė sau ir visiems. Esu įsitikinęs, kad šis „savotiškas žaidimas“ taps mano gyvenimo įpročiu.
Zigmundas Čepelis , Klaipėda 2016.02.12 

 

 

 

cropped-arunasLogoGold.png

Aplankėme vasaros stovyklą Panevėžio miesto gyventojams.
Stovyklos programa padėjo įgyvendino lektorius Arūnas Maliauskas. Lektorius stovyklos dalyvius supažindino iš arti su sveikos gyvensenos ,sveikatingumo principais ir praktiškai mokė kaip to siekti.
Skatino žmones atsipalaiduoti nuo kasdieninių rūpesčių
Užmiršti triukšmą, darbų įtampa, automobilių kamščius ir tiesiog išmokti džiaugtis gyvenimo spalvom.
Per saviraišką, atsipalaidavimą, pamąstymus, meditacijas, pokalbius , diskusijas mokė įsiklausyt į savo kūną ir mintis,atgauti vidinę ramybę ir pasitikėjimą. Mokė savistabos ir savikontrolės, judėjimo, grūdinimosi, kvėpavimo, meditacijos, stresų įveikos būdų, dvasines savireguliacijos procesų, teisingos mitybos, skysčių vartojimo taisyklių. Praktiniuose užsiėmimuose mokė savimasažo, skaudančių organų atstatymo pratimų ir sugebėjimo atleist savo skriaudėjams.
Stovyklos dalyviai įgyjo praktinių sveikos gyvensenos, sveikatos stiprinimo žinių,naują požiūri į sveikesnį gyvenimą, atrado daug bendraminčių ,draugų ,bičiulių,atgavo vidinę ramybe ir pasitikėjimą, išmoko sėkmingiau spręsti savo ir savo šeimos sveikatos problemas.

   ATSILIEPIMAI DALYVIŲ LŪPOMIS SKAMBA TAIP:
   Gyvenime lankėme daug įvairiausių sveikatingumo ,dvasinio tobulėjimo paskaitų, praktinių užsiėmimų ,seminarų ,meditacijų Biblijos studijų ir t.t.nes visada domėjomės tais dalykais,bet ši stovykla mumyse sukėlė tikra REVOLIUCIJA. Dar nei viena praktika neatrodė tokia visapusiška ,viska aprėpianti kur galima kartu tobulinti ir kūną ir dvasinį pasauli ,ir atrasti slypinčių vidinių galių.
Dėkingi Arūnui Maliauskui, kurio dėka vėl šypsomės, su meile atliekame pratimus, meditacijas.
Tai pati geriausia stovykla mūsų gyvenime.
Kelia į jaunystę ir sveikatą radome šioje stovykloje !!!

Panevėžio miesto savivaldybės
visuomenės sveikatos biuro
Direktorė Sonata Steniuliene
Dir. pav. Ala Kuzmienė
2015-07-08

11223856_517044188443895_8975839733111885274_n

 

 

cropped-arunasLogoGold.png
    Atsiliepimas ir rekomendacija:

  Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo 2014-2015 m. paskaitas-pranktinius užsiėmimus Šilalės, Tauragės ir Jurbarko rajonų gyventojams, siekianat susipažinti su akademiko M.Norbekovo (Maskva) sveikatos susigrąžinimo sistema.
Sveikatingumo stovyklose, susitikimais su gyventojais, kursų metu sveikos gyvensenos principų mokė lektorius, praktikas Arūnas Maliauskas, kuris pateikė efektyviu pratimų ir meditacijų kompleksą padedant atkurti gerą savijautą ir gyvenimo džiaugsmą.

Užsiėmimo metu gyventojai išmoko stuburo, sanarių, akių, kvėpavimo, stresų įveikiamų būdų, savikontrolės, savimasažo praktikų, įgijo naują požiūrį į sveikesnį gyvenimą, atrado ramybę, susipažino su pačiu savim, išmoko sėkmingai spręsti savo ir savo šeimos problemas.
DEKOJAME IR REKOMENDUOJAME ARŪNA MALIAUSKĄ –kaip puiku lektorių sugebanti pateikt auditorijai teorines sveikatos stiprinimo žinias ir tinkamai susieti jas su praktika.

Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Loreta Petkuvienė
2015-09-21m.

cropped-arunasLogoGold.png

    Laba diena, 
    praėjo 3 dienos po kurso, manau pats laikas rašyti atsiliepimą. Po kiekvienų mokymų, seminarų, bent jau mane, apima euforija, sukyla ryžtas, valia ir entuziazmas keisti įpročius, daryti įvairias praktikas, tačiau laikui bėgant pasiduodu rutinai, ir, jei nėra palaikymo šalia,  tas pasiryžimas palaipsniui priblėsta. Jau 4 metai lankau įvairius kursus, seminarus, įpročiai, mąstymas nors ir ne taip greitai, kaip norėtųsi, tačiau keičiasi. Prisipažinsiu, man sunkiausia būdavo su meditacijomis, suvokimas, kad jos būtinos yra, tačiau sėdėti 20-30 min ramybėje kasdien sunkiai pavykdavo. 
Apie Jūsų kursą sužinojau jau 2013 metais iš buvusios kolegės. Mačiau jos pasikeitimą po šių mokymų, susidomėjau ir aš, pradėjau ieškoti internete medžiagos apie Norbekovo sistemą, ypač apie darbą su akimis. Kolegė man siuntė informaciją apie Jūsų organizuojamas stovyklas, kursus, tačiau arba netikdavo laikas, arba sužinodavau, kai kursas jau būdavo  prasidėjęs.
20108107_1929696507288351_8270478439044642558_n
cropped-arunasLogoGold.png
   Ir štai pagaliau man pavyko! Džiaugiuosi, kad darėte šį kursą ir esant tiek mažai dalyvių, manyčiau tai ne minusas, o didžiulis pliusas mums. Turėjom didesnį dėmesį, daugiau laiko galėjote skirti atsakymams į mūsų klausimus. Mane žavėjo Jūsų aistra šiai sistemai, tikrai jautėsi, kad tai ne tušti, išmokti žodžiai, o viskas perleista per save, patikrinta ir įsitikinta, kad veikia. Tai labai įkvėpė. Šis kursas man tiesiog apjungė ir įtvirtino visas tas žinias, kurias buvau iki tol gavusi. Tiesiog užpildė tuščius tarpus. Daug girdėjau, skaičiau apie vizualizaciją, tačiau galutinai suvokiau kas tai yra ir kokia tai jėga tik Jūsų kurso dėka. Visi pratimai-meditacijos nesudėtingi, malonūs ir svarbiausia – labai veiksmingi, tuo įsitikinome vos po kelių dienų. Pagerėjo miegas, nuotaika, kūnas tapo lengvesnis, lankstesnis, Neįtikėtinai greitai pajutau puikų poveikį akims. Nors regėjimu ir nesiskundžiau, tačiau buvo labai smagu pamatyti priešpaskutinę lentelės eilutę, tai 2 eilutėm daugiau nei prieš kursą! Šie kursai mane įtikino, kad tikrai mes galime daug ką, reikia tik sistemingai dirbti su savimi ir mes patys pajėgūs išspręsti sveikatos, santykių problemas. Ši metodika, tai net ne darbas su savimi, o malonus, smagus žaidimas, kurį norisi žaisti vos tik atsiradus minutei kitai laisvo laiko. Ačiū Jums, Arūnai, už visas tas žinias kurias perteikėte mums, už kantrybę, už palaikymą, padrąsinimą, už šypsenų sugrąžinimą į mūsų veidus. Sėkmės Jums darant žmones sveikesniais, laimingesniais!
Iki susitikimo stovyklose !
Jolanta
cropped-arunasLogoGold.png

  Laba diena, Arūnai,

rašo Jums Elena, pažadėjau parašyti.
Kaip jau ir sakiau, pasikartosiu. Į seminarą važiavau nieko nežinodama apie Norbekovo sistema, poveiki organizmui. Jau iš pat pradžių įtikinot mane tos sistemos veiksmingumu. Tai nebuvo sunku patikėti, kadangi ne kiek neabejojau fizinio kūno, dvasines būsenos ir emocijų bendryste, rysiu, poveikiu vienas kitam. O kai tiki sistema, stengiesi gerai atlikti pratimus, jauti ir rezultatus.

Apie seminarą.
Įtikinančiai, vaizdžiai, su ugnele, nuoširdumu aiškinat. Labai gerai pravedat praktinius pratimus. Kaip ir sakiau,- tinka ir balso tembras, gera dikcija, intonacija, net ir artistiškumas labai gerai dozuotas, ne kiek neblogiau nei Norbekovo diskeliuose. Tu užsiėmimų pravedimą vertinu 10 balų (10 balu sistema). Pasidžiaukit tuo ir nesikuklinkit išleisti gimtąja kalba Jūsų įrašytus diskus. Jus mokėjot suburti grupe, ja valdyti, išklausyti, įteigti vilti siekti ir pasiekti rezultatą . Todėl visi noriai, net pakylėti eidavo į užsiėmimus. Paverge ir Jūsų nuoširdus atvirumas dėl savo praeities. Atviras nuoširdumas yra didelis pliusas asmenybei, tai išdrįsta tik drąsus žmonės. Todėl kai kuriems klausytojams – labai uždariems ar su silpnybėmis – gali būti tai svarbus stimulas lankyti Jūsų seminarus. O tokiu yra tikrai daug.

Ar aš patenkinta seminaru? Labai.
Ar buvo įdomu? Taip.
Ar gavau naudos? Daug.
O toliau viskas priklauso nuo paties žmogaus, pagrindinai nuo jo valios ir pastangų. Kol kas jų man užtenka.
Tiek liaupsių Jums. Aišku jų dar galima vardinti.

Elena Karevicienė, Vilnius

cropped-arunasLogoGold.png

  Laba diena.

   Kol neišblėso euforija, kurią jaučiau visos stovyklos metu, noriu įvykdyti pažadą ir pasidalinti savo įspūdžiais. Esu gyvenime daug lankiusi įvairių sveikatinimo, dvasinio tobulėjimo paskaitų, praktinių užsiėmimų, seminarų, meditacijų, Biblijos studijų ir t.t., nes visada domėjausi tais dalykais, bet ši stovykla manyje sukėlė tikrą revoliuciją.

Dar nė viena praktika neatrodė tokia visapusiška, kur galima kartu tobulinti ir kūną, ir vidinį dvasinį pasaulį. O rezultatai pasijuto gana greitai: energija liejosi per kraštus, iš užsiėmų per Panevėžį lėkdavau lyg ant sparnų, nuotaika buvo šventinė, norėjosi visus apglėbti ir linkėti, linkėti laimės visam pasauliui. Dar ir matomumas pagerėjo.

Jaučiu, kad jei kasdien daryčiau pratimus akims, tai ir akinių nebereikėtų. Bet kur imti tiek valios? Šį rytą padariau kvėpavimo, tempimo pratimus, kuriuos atsiminiau, energetinį kūno masažą. O kaip tingėjosi, kai tą dariau viena! Tinginystė – didžiausias sveikatos priešas, tą pripažįstu. Na, turiu vilties, kad nors kuriam laikui užteks valios skirti dėmesio ir sau.

Labai dėkoju už stovyklą.
Viso geriausio!

Pagarbiai – Nijolė

cropped-arunasLogoGold.png

  Sveiki,
 
žadėjau atsiliepimą :)
Ateidama, tikėjausi išgirsti kaip įmanoma pratimėlių pagalba (ne daug ką žinojau apie Norbekovo sistemą), “suremontuoti” kūną ir kaip nors “atstatyti” emocinę būseną.
Gavau ir tai, ir daaaaug daugiau.
Kalbant apie konkrečius rezultatus, tai svoris nepakito, o ūgis padidėjo apie 1 cm., sumažėjo randas. Atėjus skaudėjo galvą, skausmas nurimo; skaudėjo kepenų srity, apsiramino; buvo nuvargusios akys (tiesiog kartas nuo karto jas mausdavo ir liedavosi vaizdas), atrodo atsigavo; per visus kursus maudė, degino vietą stubure, kur yra problema (paprastai tos vietos nejaučiu, tik kartais ją suskaudėdavo).
 
Nežiūrint apčiuopiamų rezultatų, kursai padėjo surasti/suprasti atsakymus į daugelį klausimų, dėl kurių kilo problemos kūne. Išmokė meditacijų, kurių pagalba pats “remontuoji” savo kūną, įtakoji savo emocinę būseną ir ją gydai, gerini. Išmokė, kad gera emocinė būsena, savęs priėmimas ir meilė sau yra visa ko pagrindas.  Dabar priklauso nuo manęs- kiek ir kaip pati dirbsiu su savim…
 
Ačiū nerealiam mokytojui- Arūnui! :)  Vis dar skamba:  “padarom nuostabią šypseną, jungiam 18 metų rėžimą!” 😀
Ačiū labai
 
Geros dienos,  Kristina
cropped-arunasLogoGold.png
    Atėjau į mokymus susipažinti su pačiu Norbekovo metodu dėl akių, stuburo korekcijos, vidinio emocinio stabilumo bei smalsumo vedina.O taip pat ieškodama postūmio, įkvėpimo užsiiminėti dvasine praktika. Turėjau tikslą – pažaboti savo puikybę ir egoizmą.Vidinis priešinimasis visam tam ką darau tęsėsi net šešias dienas, nors poveikį pajutau po pirmos dienos užsiėmimo,o septintą dieną, mane pramušė, gerąją prasme :)Šiandien šypsausi, esu dėkinga ir džiaugiuosi, kad geriau matau, atsirado bendras kūno lengvumas, vidinė ramybė, susitvarkė stuburo problemos, sumažėjo kojos randas, pagerėjo santykiai su aplinkiniais.Labiausiai dėkoju už tai, kad mokymų metu nuo mano gyvenimo šachmatų lentos vienu mostu buvo nušluotos visos ten kruopščiai sudėliotos figūros ir aš dabar sėdžiu prie tuščios šachmatų lentos. Esu pati savo gyvenimo šeimininkė ir viską pradedu dar kartą iš naujo su geru užtaisu, su pozityvu, su nauju įkvėpimu.Kiekvienam linkiu patirti „emocijų švytuoklės“ galią. Jos poveikį, padedantį atsikratyti vidinių blokų, o tuomet, išjautus viską, atleisti sau ir kitiems, suvokti asmeninių problemų priežastinius ryšius, atsiverti ir paleisti.Pasibaigus kursui išeinu kaip Kūrėja, turinti ir gebanti bei norinti tverti dalykus, kurių reikia man ir kitiems.Tai viena nuostabiausių mano gyvenimo patirčių.Ačiū, Mokytojau Arūnai.Esu Laiminga Moteris ir Visiems Linkiu Laimės.Su pagarba, meile ir dėkingumu – Aušra Stauskienė

cropped-arunasLogoGold.png

   Ačiū už šiuos nepakartojamus kursus. Jie leido man apie daug ką susimastyti, pasikeisti pačiam. Aš rezultatus pradėjau jausti jau pirmą kursų dieną. Norbekovo metodika nuostabi, leidžianti žmogui išmokti gyventi „čia ir dabar“, būti sveikam, džiaugtis šia diena ir visada su šypsena:)
Ačiū , kad mokate taip įtaigiai, suprantamai ir aiškiai perteikti informacija, dėkoju už šias 8 nuostabiai praleistas dienas. Rekomenduoju Norbekovo kursus visiems, kas nori sveikti (ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai), jaustis laimingas ir gyventi su neišdildomą šypsena veide.

Аndrius Dambrauskas , Panevėžys 2014.11.08

cropped-arunasLogoGold.png

    Labai džiaugiuosi, kad turėjau galimybę prisiliesti prie Norbekovo metodikos.
Dabar ne tik, kad pasikeitė mano požiūris į daugelį dalykų, tačiau pradėjau keistis ir pati.
To pasekoje pradėjo gerėti tarpusavio santykiai su aplinkiniais, o ypač su artimaisiais. Pakeičiau požiūrį į save, pradėjau prižiūrėti ir dirbti su savimi ir tai visai nesunku.  Dabar esu pasitikinti savimi ir jeigu retai šypsodavausi, dabar tai darau nuolatos. 
Nebepastebiu to kas mane siutindavo ir stengiuosi pastebėti tik tai kas gera, esu laiminga.  Neveltui yra sakoma „Būkite tuo kas daro Jus laimingais.
Ačiū Arūnai už spyrį.  Gintare , Panevėžys   2014.11.08

cropped-arunasLogoGold.png

    Man labai patiko pravesti mokymai, jų metodika ir stilius.
Susigrąžinau energiją, nuotaiką, ir, žinoma, darbingumą. Pravesti mokymai privertė susimastyti ir stabtelėti nuo amžino bėgimo…
Ypač džiugu, kad taip smarkiai pagerėjo regėjimas, kad ko gero reikės keistis akinių stiklus į mažesnes dioptrijas.
Po kursų atlikau sveikatos monitoringą. Nuostabu.

Imuninė sistema sustiprėjo kelis kartus, lyginant su buvusia prieš kursus, pagerėjo organizmo sistemų funkcionalumas, psichoemocinė būsena.
Nuoširdžiai tau linkiu stiprybės , Arūnai, atliekant taip mums visiems reikalinga misiją.

Pagarbiai,
gyd. Joana Brazauskiene ,  Vilnius

cropped-arunasLogoGold.png

     Kursuose sužinojau apie save tai, ko , deja, jokiose knygose nepasiskaitysi .

Galiu drąsiai sakyti, kad tai ne tik sveikatos atstatymo, o savęs pažinimo sistema.

Buvau nustebinta pasikeitimais, kurių visiškai nesitikėjau: jau po pirmo užsiėmimo lengvai atsisakiau kavos , nuo kurios buvau priklausoma, man ji tiesiog pasidarė nebeskani, žymiai sumažėjo , pakeitė formą ir spalvą keli dvidešimties metų senumo randai, pasitaisė laikysena ( mėgdavau kūprintis ) , ėmiau ramiau reaguoti į aplinkos nesklandumus.

Iš naujo pamilau save, ir tuo pačiu atradau daugiau meilės kituose. Rodos, iš naujo ,,aptikau” savo kūną, kuriam , tiesą pasakius, neskyriau jokio dėmesio.

Esu dėkinga Likimui už šį patyrimą.

Esu be galo dėkinga Arūnui, kursų vedėjui, Mokytojui, kuris turi talentą įkvėpti žmones, atvirai dalinasi savo gyvenimo patirtimi ir žiniomis.

Rekomenduoju visiems ir pati žadu ateityje kursą kartoti.

Migla Zavadskienė.

 

cropped-arunasLogoGold.png

    Man kursai įvyko paču tinkamu laiku. Yra noro tęsti savo tobulėjimą ir sąmoningai priimti savo gyvenimą.Kol kas viskas sękasi labai gerai. Gabaritai mažėja, akiniai nuo +3,5 pakeičiau į +2. Nuotaika džauksminga, aplinka maloni ,visems linkiu laimės, einu į gyvenimą su Dievų. ir Jums to linkiu.

Nina

cropped-arunasLogoGold.png

   Gerb. Arūnai,

   Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro darbuotojai nuoširdžiai Jums dėkoja už suteiktą galimybę naujai pažinti savo kūną ir dvasią. Jūsų organizuotų kursų dėka mes ne tik fiziškai geriau jaučiamės, bet ir nedingsta šypsena mūsų veiduose. Kursai buvo labai naudingi ir reikalingi. Norime Jums palinkėti laimės ir neblėstančios energijos savo pasirinktame kelyje.

Šioje nuotraukoje mes visi, kurie Jums linkime didelės LAIMĖS.

 

cropped-arunasLogoGold.png

Pagaliau radau tai, ko ilgai ieškojau. Labai džiaugiuos, kad susidomėjau infomacija ,atėjusia į mano el. paštą, nuo mano draugės. Susidomėjau, atėjau, išgirdau …… Po ilgų, ilgų ieškojimų supratau, kad būtent šių žinių man reikėjo. Labai ačiū.

Rūta. Vilnius 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Nuoširdžiai dėkoju už šiuos kursus. Dėka jų atsikračiau nepasitikėjimo savimi. Gvildenome idomias temas, ne tik dėl sveikatos, bet viso gyvenimo apskritai. Gavome argumentuotus atsakymus ir rezultaus.
Rima. Domantas Vilnius-Warsava 2013
Idomūs ir naudingi kursai.

Justinas. Vilnius 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Ačiū už puikius kursus! Ačiū už gerą nuotaiką, įkvėpimą, praktikas, muziką ir plačią šypseną!

Edita. Vilnius 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Kursai atvėrė akis!
Patiko nuostabios šypsenos! Kokie čia katalogai sėdi.
Labai trūko šito įkvėpimo. Labai, labai ačiū.

Kazimiera. Vilnius 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Arūnai, Kurėjo valia susitikom ir keitėmės. Džiaugiuos, kad į gera! Taip dabar žinau – tai dabar jaučiu!

Erlanda, Kaišiadorys, 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Arūnai, kadangi susitikom, reiškiasi tokia buvo Dievo valia. Tikiuosi, kad kursų rezultatai vis didės, nes tai Dievo dovana, kuri yra perduota per Jus.
Ačiū ir linkiu laimės.

Marija Usinskienė. Kaišiadorys – Kaunas 2013.

cropped-arunasLogoGold.png

Arūnai, ačiū Jums, už nuostabius kursus, kuriuose aš atradau save. Noriu gyventi, siekti, nesustoti pusiaukelėje. Sėkmės .

Orinta, 2013, Kaišiadorys

cropped-arunasLogoGold.png

Arūnai ,dėkoju Jums už gražias, nuostabias emocijas. Ačiū už suteiktą supratimą, kas yra Laimė, šypsena ir laiminga moteris. Džiaugiuosi atradus naują Save.

Vitalija, Kaišiadorys 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Arūnai, ačiū, kad atvykote į provinciją pasidalinote žiniomis ir padėjote žmonėms.
Linkiu Jums Laimės!!!

Laima Kaišiadorys 2013

cropped-arunasLogoGold.png

AČIŪ JUMS!!! DAUG LAIMĖS !!!
Turiningas, į pamastymus nukreiptas kursas, teikiantis energijos, gerų emocijų.

Laimės ir sėkmės. Kaišiadorys. 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Kursai labai patiko. Suintrigavot. Bandysiu šią metodiką pritaikyti kasdieniniame gyvenime. Labai norėčiau susitikti po trijų mėnesių stovykloje. Tada galėsiu daugiau pasakyti apie pasikeitimus ir savijautą.
Patikot kaip lektorius, žemiškas, neskraidot padebesimis (be fanatizmo). Mokate prieti prie įvairių ,,keistų,, dalykų ir išdėstyti, perduoti informaciją išsamiai ir aiškiai.
Labai Jums ačiū. Iki pasimatymo stovykloje.

Vida Kondrotienė. Elektrėnai, 2013 m.

cropped-arunasLogoGold.png

Paliko didelį įspūdį, tikuosi Jūsų pamokos padės keisti mastymą ir valdyti emocijas.
Patiko Jūsų dėstymo metodika, sugebėjimas įteigti ir išreikšti mintimis.
Linkiu Jums Laimės ir didelių pasisekimų, tikslų įgyvendinimo!!!

Birutė Daukševičienė, Elektrėnai, 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Kursai patiko, nes sužinojau, kaip dirbti su emocijomis ir visu kūnu. Pasinėrus į meditaciją atsakiau sau daug klausimų, kurie mane vargino.
Manau, kad praktikuosiu pratimus, kuriuos sužinojau iš mokytojo, kuris puikiai perteikė informaciją.
Ačiū.

Justina Rimkienė. Elektrėnai. 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Sužavėta kursų!
Sužavėta mokytoju !
Sužavėta rezultatais!
Aš Linkiu Jums Laimės!

Vida Čibirienė, Vievis, 2013

cropped-arunasLogoGold.png

7 metus praktikuoju Gyvenimo meną, bet vis ieškojau kažko naujo. Seminare radau daug naujų ir labai naudingų dalykų, kuriais papildysiu savo praktikas. Šitie dalykai labai susiję.
Linkiu Jums Laimės, Arūnai!
Ačiū už pagalbą ieškant kelio į save !!!

Marija Kamantauskienė, Elektrėnai 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Jūsų kursai padejo pažinti save, savo jausmus ,emocijas, savo kūną, pagerinti regėjimą. Tai puikios technikos ugdyti dvasingumą, emocijas, suvokimą, atstatyti sveikatą. Kursų pradžioje žinojau, kad turiu problemų su savo tėčiu. Tai vaikystės trauma. Ilgą laiką už tėčio padarytas klaidas negalėjau atleist. Kursų metu aš paleidau savo emocijas, suvokiau, esamą situaciją, grižau į vaikystę, pažinau tėčio jausmus ir išgyvenimus ir atleidau jam. Tai man buvo labai svarbu.
Mano santykiai labai sustiprėjo. Aš jaučiuosi laisvesnė dvasiškai. Jaučiu palengvėjimą širdyje.
Ačiū Jums už žinias, praktikas, pasidalinimu savo patirtimi.

Lina Bernatavičienė, Elektrėnai, 2013

cropped-arunasLogoGold.png

 Labai patiko dėstytojo energingumas ir įtaigumas perduodant savo žinias ir patirtį.

Galina Jorudienė, Eletrėnai 2013

cropped-arunasLogoGold.png

Atėjau į kursus, patenkinau visus savo lūkesčius, gavau atsakymus į visus rūpimus klausimus ir dar daugiau. Esu labai laiminga, kad likimas suvedė su tokiais žmonėmis, kurie parodė teisingą ir idomų kelią į išmintį, savęs pažinimą, pagalbos sau ir savo artimam suteikimą, savo dvasios tobulėjimo link.
Dėkui, Arūnui už nuoširdumą, atvirumą ir savo nesibaigiančią energiją, stengiantis kuo daugiau suteikti žinių kitiems.

Nijolė Poderienė, Kaunas, 2013.08.26

cropped-arunasLogoGold.png

Aš seniai norėjau susipažinti su M.Norbekovo metodika. Kursų metu mano lūkesčiai pasiteisino. Lektorius tai atliko labai nuoširdžiai ir išsamiai. Aš viską galėsiu pritaikyti savo gyvenime. Nuostabu. Aš toliau norėsiu tobulėti ta kriptim gerb. Arūno pagalba stovyklose.
Pradžioje kursų man skaudėjo peties raumenį ir sąnarį, po dienos darbo visai nebejaučiau skausmo. Ant pirštų buvo randas, kursų pabaigoje jau visai jo nebesimatė. Praėjo nerimas. Užliejo ramybės ir palaimos jausmas, energija. Akis pagerinau net dioptrija.
Ačiū Jums labai už suteiktas žinias, už nuoširdumą ir iki pasimatymo.

Bronė Šeštokienė, Kaunas 2013 m.

cropped-arunasLogoGold.png

Kursų metu pradingo baimės jausmas, depresija.
Atgavau pasitikėjimą savimi.
Pradėjau geriau matyti. Nuostabu.
Ačiū Jums Arūnai už nuoširdumą.

Su Meile Tatjana. Kaunas. 2013 m.

cropped-arunasLogoGold.png

Susipažinau su nauja dvasinio gyvenimo technika, tiesiog prisiliečiau prie naujų neatrastų dalykų, kurie viliuos išsikristalizuos mano gyvenimo kelyje.

Artūras Čepulis

cropped-arunasLogoGold.png

Lankydama tuos kursus aš atradau dvasinę ramybę, į problemas pradėjau žiurėti ramiai, nesinervindama. Nukrito 3 kg svorio kursų metu, pagerėjo ryškiai regėjimas. Likau labai labai patenkinta, be galo dėkinga dėstytojui Arūnui Maliauskui už labai nuoširdų dėstymą, įkvėpimą, už malonų bendravimą, žinias.
Nuoširdžiai ačiū.

Ilona Kavaliauskienė, Kaunas

cropped-arunasLogoGold.png

Įgijau daugiau ramybės, daugiau šypsausi ir lengviau tai daryti, gavau progą prisiliesti autogenines treniruotes. Patyriau daug gerų emocijų. Labai dėkinga už gautas žinias.

Audronė Punienė, Kaunas

cropped-arunasLogoGold.png

Kursai buvo super! Lektorius pasakojo iš savo patirties, atsakiau į visus užduotus klausimus. Atsirado pakilesnė nuotaika. Pradėjau pasitikėti savimi. Išmokau dirbti su savo kūnu ir atstatyti juos. Pradėjau džiaugtis gyvenimu.

Su meile Eglė, Kaunas

cropped-arunasLogoGold.png

Kursų metu vos per kelias dienas pagerėjo žymiai regėjimas, pradėjo lygintis oda. Įgijau žinių apie dvasines praktikas ir tai, ka aš žinojau, bet ne ligi galo supratau, o čia viskas paliko aišku.
Nuoširdžiai ačiū, kad vedate ir organizuojate šiuos kursus ir dalinatės savo patirtimi su kitais.

Tautvydas Punys, Kaunas

cropped-arunasLogoGold.png