Mokymai

STIPRIOS SVEIKATOS   SĄLYGA – GERA NUOTAIKA:

Tai unikali SAVIGYDOS SISTEMA pagal ak. M. S. Norbekovo metodika

Esame tam, kad padėtume jums geriau pažinti Save!

Žmonės dažnai kartoja: sveikata brangiausias turtas. Bet tą turtą taip prastai saugo, jog iššvaisto tai dar jaunystėje. Viena iš priežasčių – tai žinių trūkumas, nesugebėjimas atsisakyti netikusių įpročių ir abejonių. Todėl sakoma jei nerandi laiko sau, ligos ir nesėkmės pačios suras tau laiko. Ir tai 100% tiesa. O gydyti tik pasekmes tai pramintas kelias iš namų į polikliniką ir į vaistines.

Ar kada nors svajojote tapti savo kūno generaliniu direktoriumi?

Maloniai kviečiame Jus atvykti į šiuos užsiemimus, išbandyti nesudėtingas, bet tikrai efektingas praktikas, leiskite sau pajausti rezultatų naudą, pasidžiaukite pagerėjusia bendra jūsų savijauta jau po pirmos dienos užsiėmimų. Rezultatais nenusivylė nei vienas dalyvavęs dalyvis! Tai unikali mokymų sistema, kurios dėka suprasite, kad –

SVEIKATA  – TIK  MŪSŲ PAČIŲ RANKOSE !

Ši mokomoji  metodika nesiūlo jokių vaistų, gydomųjų priemonių ar psichologų pagalbos, ji nurodo galimybes, kuriomis gali pasinaudoti kiekvienas žmogus, norėdamas įveikti įkyrių lygų ir nesėkmių srautą. Metodika pagrįsta įgimtu kiekvieno mūsų gebėjimu valdyti savo kūną ir aktyvuoti vidinius organizmo rezervus.

Ši savygydos metodika ragina žmogų suvokti šias paprastas tiesas

Tavo vaistas ir gydytojas randasi Tavyje – išmok juo pasinaudoti.

Tavo psichologas taip pat randasi tavyje – pabandyk juo pasitikėti.

Tavo nesėkmės kyla iš Tavęs – išmok ankščiau laiko tai pastebėti.

Metodika – patikrintas ir patvirtintas efektyvių pratimų kompleksas, sukurtas remiantis senovės Rytų išmintimi ir šiuolaikiniais Vakarų mokslo atradimais. Ši unikali metodika padėjo susigrąžinti gyvenimo pilnatvę daugiau nei 12-ai milijonų žmonių visame pasaulyje! Kiekvienas iš jūsų turite galimybę atstatyti ir sustiprinti savo sveikatą, patobulinti savo asmenybę, stiprinti pasitikėjimą savimi. Suprasite, kad nebūna neišgydomų ligų, būna tik neišgydomi žmonės.

DĖMESIO !  Jūs turite puikią galimybę įgyti arba patobulinti praktines žinias ir žengti didelį žingsnį į sveikesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą!

Jau  po  pirmos  dienos  užsiėmimo, pajausite  geros nuotaikos ir  energijos  užtaisą!

UŽSIĖMIMAI TINKA ĮVAIRAUS AMŽIAUS ŽMONĖMS! 

Gera sveikata, tai harmoningo gyvenimo rezultatas.