12/03 Kaunas / Savigydos sistema pagal M.Norbekovą ( veda Arūnas Maliauskas )

7 DIENŲ SEMINARAS / PRAKTIKUMAS
STIPRIOS SVEIKATOS SĄLYGA – GERA NUOTAIKA
Tai unikali SAVIGYDOS SISTEMA pagal ak. M. S. Norbekovo metodika
Esame tam, kad padėtume jums geriau pažinti Save !

IMG_6256

  Mes dažnai girdime kartojant , kad  sveikata – brangiausias turtas, kad svarbiausia yra būti sveikam, kad sveikatos nenusipirksi už jokius pinigus ir t.t. ir panašiai. Bet ar susimąstome tinkamai, kaip tą turtą  saugoti, kad neiššvaistyti jo anksčiau laiko?

  Ar galite sau pripažinti, kad viena iš priežasčių, kodėl žmonės taip dažnai serga, ir dar šiais laikais, labai jauname amžiuje – tai elementarus žinių trūkumas, nesugebėjimas atsisakyti netikusių ir kenkiančių įpročių, ir … abejonės? Jei kiekvienas patikėtų, kad  žmogaus viduje slypi nepaprastos galios, galinčios daryti visai realius dalykus su mūsų kūnu , būsena, savijauta, mąstymu, tai gal  mus  suptų daugiau laimingesnių veidų, nei matome šių dienų kasdienybėje.  Kaip išbudinti iš to letargo miego apsnūdusius žmones, ir leisti imtis tos vidinės transformacijos, kurios dėka kiekvienas galite atrasti tą slaptą mygtuką savyje ir jo pagalba padėti Sau?!

  Kad vyktų teigiami pokyčiai jūsų naudai, būtina išeiti iš labai patogios komforto zonos. Tai yra sąlyga Nr 1. Niekas niekada ir niekur neatneš jums stebuklingo pyrago pavadinimu „Tavo turtas – sveikata“ ir neprisigalvokite, kad suvalgę jo gabaliuką būsite amžinai jauni ir sveiki ir gražūs! Tik savo pastangų dėka galite pasiekti gerų rezultatų! Tik patys „pakėlę“ save nuo minkštos sofos, ir davę sau užduotį pradėti norėti jaustis geriau ir  laimingiau, galėsite sau ir padėkoti ! Tereikia tik atrasti  noro, skirti laiko ir aplinkybės pačios susidelios jūsų naudai, jog nukreipti jus tinkama linkme, kad galėtumėte žengti pirmus žingsnius į naujus pokyčius.

Jei  esate jau  girdėję apie Arūno Maliausko vedamus sveikatos atstatymo kursus, paremtus akad.M.Norbekovo metodika, drąsiai galite ateiti ir imtis darbo su pačiu brangiausiu žmogumi – savimi. Arūnas mėgsta kartoti “ jei žmogus neranda laiko sau, ligos ir nesėkmės pačios suras jam laiko“. Ir tai 100% tiesa.

Maloniai kviečiame

Jus,

jei esate neabejingi savo sveikatai 

ir 

norite džiaugtis dar ilgai ir laimingai 

savo gera savijauta 

atvykti į šiuos užsiėmimus, išbandyti nesudėtingas,

bet tikrai efektingas praktikas, 

(kol dar nevėlu)

Leiskite sau pajausti rezultatų naudą, pasidžiaukite pagerėjusia bendra jūsų savijauta jau po pirmos dienos užsiėmimų!

Rezultatais nenusivylė nei vienas dalyvavęs dalyvis!

Tai unikali mokymų sistema, kurios dėka suprasite, kad –
SVEIKATA – TIK MŪSŲ PAČIŲ RANKOSE !

       Ši mokomoji metodika nesiūlo jokių vaistų, gydomųjų priemonių ar psichologų pagalbos, ji nurodo galimybes, kuriomis gali pasinaudoti kiekvienas žmogus, norėdamas įveikti įkyrių lygų ir nesėkmių srautą. Metodika pagrįsta įgimtu kiekvieno mūsų gebėjimu valdyti savo kūną ir aktyvuoti vidinius organizmo rezervus. Ji  ragina žmogų suvokti šias paprastas tiesas:
Tavo vaistas ir gydytojas randasi Tavyje – išmok juo pasinaudoti.
Tavo psichologas taip pat randasi tavyje – pabandyk juo pasitikėti.
Tavo nesėkmės kyla iš Tavęs – išmok ankščiau laiko tai pastebėti.

         Metodika – patikrintas ir patvirtintas efektyvių pratimų kompleksas, sukurtas remiantis senovės Rytų išmintimi ir šiuolaikiniais Vakarų mokslo atradimais. Ši unikali metodika padėjo susigrąžinti gyvenimo pilnatvę daugiau nei 12-ai milijonų žmonių visame pasaulyje! Kiekvienas iš jūsų turite galimybę atstatyti ir sustiprinti savo sveikatą, patobulinti savo asmenybę, stiprinti pasitikėjimą savimi. Suprasite, kad nebūna neišgydomų ligų, būna tik neišgydomi žmonės.

Koks pagrindinis tokių mokymų tikslas? 

Vienintelis ir aktualus aspektas,apie ką jau drąsiai kalba ir gydytojai, ir į kurį labiausiai vertėtų atkreipti kiekvienam žmogui dėmesį, tai – atrasti pasikartojančių ligų ir nesėkmių priežastis.
Sekantis svarbus žmogui tenkantis uždavinys – atkurti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą. Tą gali padaryti kiekvienas, norintis kardinalių pokyčių.
Na ir galiausiai – tapti savo kūno šeimininku, nežiūrint kiek mums metų.

Kas vyksta tik M.Norbekovo metodikos mokymų metu?
* Emocijų paleidimo ir  stabilumo treniruotės. Kas yra emocijos, kokios jos būna ir kaip tinkamai su jomis būti nekenkiant nei sau , nei aplinkiniams?
* Analogų neturinčios Lietuvoje, gyvos, autorinės Arūno Maliausko vedamos  „Atleidimo“ praktikos, kuomet suprasite , ką ištikrųjų reiškia „atleisti ir paleisti“.
* Nuoširdus ir gilus darbas su savo viso organizmo sistemomis. Tai tarsi kelionė į savo atgimimą kuomet mes iš naujo prisimename kas mes ir iš ko esame sudaryti.
* Kvėpavimo sistemos atstatymo praktikos. Tai mokinimasis kvėpuoti pilnais plaučiais.
* Sąnarių ir stuburo atstatymo treniruotės. Aktyvi judesio terapija su šokio elementais, kai kūnui duodamas ne tik krūvis, bet ir malonus atpalaidavimas – naudinga su malonumu.
* Jutimo organų pratimai (akių, uoslės, klausos atstatymo pratimai).
* Nervų sistemos darbo normalizavimas.
* Atstatomas endokrininės sistemos darbas.
* Širdies kraujagyslių sistemos atstatymo praktikos.
* Pažeistų audinių atstatymo pratimai.
* Virškinimo sistemos darbo normalizavimas.
* Energijos susigrąžinimo praktikos.
* Imuniteto stiprinimas.

DĖMESIO ! Jūs turite puikią galimybę įgyti arba patobulinti praktines žinias ir žengti didelį žingsnį į sveikesnį ir džiaugsmingesnį gyvenimą! Jau po pirmos dienos užsiėmimo, pajausite geros nuotaikos ir energijos užtaisą!

UŽSIĖMIMAI TINKA ĮVAIRAUS AMŽIAUS ŽMONĖMS!

KUR:  Kaunas, Sąvanorių pr. 66 , Viešbutis „Centre Hotel“, V a. salė 
KADA: gruodžio 3 d. (pirmadienis) 18:00 
KAINA:  įvadinės paskaita dabar tik 5 Eur . 

Viso kurso kaina 190 Eur.

PO ĮVADINĖS PASKAITOS, SEKANČIĄ DIENĄ (gruodžio 4 d.), PRASIDĖS 7 DIENŲ KURSAI! 
Kursai vyks vakarais 18:00 – 22:00.

Būtina išankstinė registracija tel. 8 655 42 188  arba galite registruotis ir trumpąja žinute , paminėkite savo vardą , pavardę, ir savo el.paštą .

Užsiėmimus ves ARŪNAS MALIAUSKAS – savo gyvenimą iš pagrindų pakeitęs pagal šią metodiką, ir jau daugiau kaip 10 metų nesilankantis pas gydytojus ir vaistinėse, turintis stiprią šeimą, tris vaikus ir du anūkus. Energija trykštantis, sertifikuotas sveikos gyvensenos treneris, alternatyvios medicinos specialistas, “Harmoningos asmenybės mokyklos“ įkūrėjas.