2020/04/8-9 | Gydytojo osteopato – manualinio terapeuto Genadijaus Avdejevo NUGAROS IR STUBURO TRAUMŲ BEI SKAUSMŲ GYDYMAS

Atsikratykite skausmo nugaroje

Pamirškite sunkumo jausmą pečiuose

Atsikratykite vidinio spaudimo

Išmokite pajausti savo raumenis bei visą kūną

Susigrąžinkite stuburo lankstumą ir gerą savijautą

Ar jūs, jūsų  vaikai, draugai skundžiasi skausmais stuburo ar sąnarių srityse?

Tokiu atveju rekomenduojame Jums  apsilankyti pas vieną iš geriausių osteopatų / manualinių terapeutų – Genadijų Avdejevą (Ukraina). Jis jau daug metų vizituoja Europos Sąjungos, Rusijos ir Ukrainos pacientus.

  20191015-DP1_9864Genadijus Avdejevas, derindamas įgytas žinias su paveldėtais gebėjimais (Genadijaus mama Tatjana Avdejeva – Татьяна Георгиевна Авдеева – garsi Ukrainos osteopatė), jau daug metų padeda žmonėms sugrįžti į pilnavertį gyvenimą netgi po sunkiausių patirtų traumų gyvenime  ( darbo metu  sportuojant, gimdymo ir pan.)

Norime pabrėžti, kad stuburo manipuliacijas Genadijus Avdejevas atlieka  labai švelniai, nesuteikiant skausmo, be jokių laužymų, ko paprastai bijo žmonės, kurie lankėsi pas tradicinius manualinės terapijos specialistus.

     Kviečiame visus, kurie turite stuburo srities funkcinių sutrikimų, ūminių ir lėtinių susirgimų (kurie dažniausiai pasireiškia įvairaus pobūdžio skausmais), kuriuos vargina šie stuburo, sąnarių, vidaus organų negalavimai: skoliozė, osteochondrozė, kifozė, tarpslankstelinė stuburo išvarža, protruzija, stuburo slankstelių pasislinkimas, skausmai kaklo, pečių, juosmens srityje; dislokacija (išnirimas), sąnario pasislinkimas, artritas, artrozė, bursitas, podagra, bendro pobūdžio sąnarių skausmas; skausmas pilvo srityje; vidaus organų pasislinkimas; traumų ir sužalojimų korekcija bei jos užtvirtinimas, teikiant rekomendacijas atitinkamiems fiziniams pratimams.

Kviečiame ir tuos, kuriems aktuali profilaktinė apžiūra!

Gydytojas dirba ir su vaikais. Rezultatai ypatingai geri. Dauguma vaikų turi įvairaus stiprumo gimdymo ir vaikystėje patirtas traumas, bei traumas, susietas su kritimu ar netinkamu sportu, vaikų stuburų būklę taip pat labai įtakoja ilgalaikis sėdėjimas prie kompiuterio, sunkių kuprinių nešimas ir pan. Jeigu vaikus vargina  žvairumas (turima omenyje – neįgimtas žvairumas), nevienodos akys, astigmatizmas, trumpesnė koja, nusileidęs petys, cerebralinis paralyžius ir panašiai, tai kuo anksčiau bus padarytos korekcijos, tuo greitesnis prarastų funkcijų atstatymas.

Žodžiu, jei yra atsikartojančių problemų, geriau pakoreguoti stuburą, ir tik po to koreguoti fiziologiją, mitybą, judėjimą. Sąnarių problemos irgi tampriai susijusios su stuburu. Labai svarbu patikrinti vaikus.

Osteopatinis/manualinis gydymas dažnai reikalauja kelių kartų, priklausomai nuo problemos senumo, nuo žmogaus amžiaus, judrumo, kūno svorio, sutrikimo priežasčių, nuo rekomendacijų laikymosi. Kiekvieno rezultatai individualūs. Geriausias gydymas – prevencija.

 Apie Genadijų Avdejevą:

Jo asmeninis tinklapis http://gendoctor.com/lietuva/
Genadijus atvyksta iš Odesos (Ukraina). Jis dirba unikaliu metodu, kurio išmoko iš savo garsios mamos. Jo metodika unikali tuo, kad jis tvarko stuburą be laužymų, atstato slankstelius į teisingą padėtį pirštų pagalba, atpalaiduoja raumenis, laikančius slankstelius neteisingoje padėtyje, atstato energijos teisingą cirkuliaciją. Pirštų pagalba jis atstato į teisingą padėtį ir pirmąjį stuburo slankstelį Atlantą. Be to, duoda rekomendacijas, pamokina, kokią mankštą reikia daryti, kad nereikėtų pagalbos ateityje. Genadijus patikrina visą stuburą, labai švelniai atpalaiduoja įtemptus nervus, raumenis. Jei yra nukrypimų, ištaiso, ištaiso ir Atlanto slankstelio padėtį. Vis tiek būtų gerai turėti nuotraukas, ir pasakyti savo anamnezę. Tada greičiau susiorientuoja, kur daugiau paskirti laiko.

Jūsų dėmesiui atsiliepimas vieno iš Rusijos svekatinimo sistemų kūrėjų, korifėjų – Goltis apie Genadijų ir jo metodiką: https://www.youtube.com/watch?v=tX3bTtZDlhQ

Jūsų dėmesiui ir Golčio seminarų klausytojų atsiliepimai:
https://www.youtube.com/watch?v=9RyPZ1akjY4

Vizito kaina : 70 Eur

Registracija Kaune vasario 26 d. telf.:  +370 690 89 888 

Jei pas gydytoją atvyksta suaugęs, galite atsivesti savo vaiką iki 8 metų, kurį Genadijus A. apžiūrės nemokamai.

 

Kviečiame jau dabar pasirūpinti savo sveikata ir pasinaudoti šia galimybe!