NAUJO FORMATO 2 DIENŲ PRAKTINIAI SVEIKATINIMO IR ASMENYBĖS TOBULINIMO MOKYMAI !

 

 

       Norėdami būti sveiki ir laimingi, žmonės dažniausiai stengiasi teisingai maitintis, eiti į sporto sales, atsisakyti blogų įpročių, o į  emocinį ir minčių  santykį su išoriniu pasauliu paprastai neatsižvelgia. O  tai ir yra 100 %  ligų ir nesėkmių priežastis.

   Atsižvelgdami į kiekvieno žmogaus gyvenimo tempą, suprantame, kad mums visiems, labai trūksta laiko  būtent  SAU , o  tuo pačiu dažnai užpuola rūpesčiai dėl  savo ir savo artimų  geros  savijautos.   

Ką  gausite seminaro metu?!

Jūs gausite ne tik fizinį pagerėjimą, bet ir psichologinį išsilaisvinimą nuo įpročio laikyti save silpnu, ligotu, nepasitikinčiu savimi, negabiu  asmeniu. Seminaro naudos:

  • susipažinsite su metodika ir atliksite bazines, sveiko kūno formavimo praktikas iš kurso „Kanonai  būsimiems valdovams“
  • gausite kasdieninės saviugdos instrukciją
  • gausite stuburą ir sąnarius atstatančias, raumenims priduodančios tonusą praktikos.
  • sužinosite vidaus organų normalizavimo pagrindus.
  • išmoksite atpalaiduojančio automasažo bei specialių pratimų gerai savijautai, technikos.
  • gausite meditacijos pagrindus.
  • patarimai į jūsų rūpimus gyvenimo klausimus.

   Svarbiausia  užduotis –  surasti  tinkamą kryptį, pasitelkiant konkrečius pratimus, jungiančius  fizinį, mentalinį  ir emocinį  lygmenį, nes mūsų  kūnas  yra tobula biosistema, kaip mokanti susirgti, taip ir mokanti išgyti.

  SVEIKATA – tai pamatas ant kurio statysim gerus santykius ir savirealizaciją.

 

Svarbu!

Seminaro metu vyks praktikos, tad patariame būti apsirengus patogia, judesių nevaržančia apranga, su sportine avalyne, turėti  rašymo priemones, užrašus ir atsigerti  vandens.

 Aktualus klausimas daugeliui: tai iš kur semtis geros  patirties, kai daug kas kalba apie sveikatą, bet  patys vaikšto į poliklinikas ir geria vaistus? Kaip suspėti nudirbti visus  darbus  ir gerai jaustis kasdienybėje?

Atsakymas yra !

Pirmiausiai –  skirkite dvi dienas  laiko  sau !

Kada: data ir laikas bus patikslinta…

Adresas: tikslinama…

  Seminarą veda Arūnas Maliauskas–  turintis didelę šios metodikos patirtį.

   Arūnas jau garbaus amžiaus mokytojas iš pagrindų  pakeitė savo gyvenimą  dėka  šios metodikos, neturintis žalingų įpročių,  ir  jau daugiau kaip 13 metų nejaučia poreikio lankytis vaistinėse ir pas gydytojus. Turintis stiprią šeimą, tris vaikus, du anūkus, sertifikuotas, energija trykštantis treneris, “Harmoningos  asmenybės  mokyklos“ įkūrėjas. Arūno  principas – „jei  mokai  kitą būti sveiku ir laimingu – pirmiausia  sveikas ir laimingas  būk pats“.

Apie   Arūno Maliausko   veiklą  plačiau:  www.bona-fide.lt;  facebook : stiprios sveikatos formulė

Būtina registracija !

Kontaktai :  +37065542188, arba  el.p.: arunas.mns@gmail.com