Spalio 12- 19 d.ASMENYBĖS TOBULINIMO IR SAVIGYDOS STOVYKLA ISPANIJOJE, PAGAL M.NORBEKOVO METODIKĄ

  Svajoji apie smagias ir saulėtas atostogas, bet nebetenkina tik gulėti paplūdimyje?

Nori skirti laiko pažinti save, sveikai ir prasmingai pailsėti?

Ši stovykla kaip tik tau!  

38726079_852359658288084_8716602716681404416_n

         Linksmos, prasmingos, sveikatinančios, geros nuotaikos atostogos Ispanijoje. Poilsis, metodiniai savigydos, savęs pažinimo ir asmenybės tobulinimo užsiėmimai su Sveikos gyvensenos visuomeninė organizacija „BŪKIME KARTU“ ir sertifikuotu mokytoju Arūnu Maliausku.

Kas mūsų laukia?
♥Smagių potyrių, juoko, sveikatinanti savaitė nuostabioje autentiškoje Ispanijos viloje Žironos apskrityje (Girona) Liemena kalnų slėnyje, apsuptoje įstabaus grožio gamtos, miškų, kalnų, slėnių ir jūros.
♥Kiekvieną rytą mankšta, joga, meditacija, vakarais metodiniai savęs pažinimo užsiėmimai, kuriuos veda Gintaras ir Lina Jasponiai.
♥Kasdien 5 dienas po 4 valandas sveikatos atstatymo kursas pagal M.S. Norbekovo metodiką, kurį veda sertifikuotas mokytojas Arūnas Maliauskas.
♥Sveikas vegetarinis maitinimas 3 kartus per dieną.
♥Išvyka į Salvadoro Dali muziejų Figueres mieste .
♥Taip pat mėgausimės saule, šiluma, Viduržiemio jūra, žygiu į kalnus, jaukia aplinka, šilta atmosfera ir naujais patyrimai su “ Būkime kartu” kolektyvu.

Kaip tai atrodys?
Skrydžio bilietą perkate individualiai kiekvienas arba galime pagelbėti mes.
Pasitikimas oro uoste , pervežimai, apgyvendinimas viloje, išvykos, mokymai, kursas, joga, meditacija, poilsis, maitinimas 3 k. per dieną.
Kaina – 850,00 eurų + skrydis apie 100 eurų. Į kainą įskaičiuota 7 nakvynės Ispanijos viloje, maitinimas 3 k. dienoje, pervežimai, ekskursija, seminaras mokymai, joga, meditacijos. Avansinis registracijos mokestis 150 eurų. Registracija iki rugsėjo 15 d.
Sveikos gyvensenos visuomeninė organizacija „Būkime kartu“.
A/s LT883500010003455917
Bankas „Paysera LT“, UAB
Paskirtis: seminaras Ispanijoje
bukimekartustudija@gmail.com
Telefonas informacijai +370 687 20714 (Gintaras)

M.S. Norbekovo metodika – tai 5 dienų kursas, susistemintas iš įvairių praktikų, patikrintas, patvirtintas, efektyvus fizinių ir psichoemocinių pratimų kompleksas, sukurtas remiantis senovės Rytų išmintimi ir šiuolaikiniais Vakarų mokslo atradimais, padedantis lengviau, visapusiškiau ir patikimiau įsisavinti vidinių kūno pojūčių panaudojimo įgūdžius, vystyti gebėjimą sąmoningai valdyti savo emocinę būklę, išsivaduoti iš negalavimų, palaikyti sveiką kūną, sustiprina kūno raumenis, sugrąžina žmogui pasitikėjimą savimi, savo galiomis sveikatinti save patį, išlaisvina nuo įtampų ir stresų, įkvepia optimizmo ir gyvenimo džiaugsmo.
Ši unikali priemonė padėjo susigrąžinti gyvenimo pilnatvę daugiau nei 12-ai milijonų žmonių visame pasaulyje! Kiekvienas iš jūsų turite galimybę atstatyti ir sustiprinti savo sveikatą. Suprasite, kad nebūna neišgydomų ligų, būna tik nepagydomi žmonės.

Patyriminiai savęs pažinimo ir asmenybės tobulėjimo užsiėmimai – tai komandiniai ir individualūs užsiėmimai pateikiami žaidimo formatu, kurių esmė ir tikslas išlaikyti proto ir minčių dėmesį dabarties momente, pažinti save ir aplinką. Tai lyg meditacija veiksme.

Apie lektorius:

Lina Jasponė – sertifikuota Ajurvedos konsultantė, vedanti sveikos gyvensenos seminarus, propaguojanti sveiką gyvenimą ir natūralią mitybą.

Gintaras Jasponis – daugiau nei 10 metų praktikuojantis jogą, pranajamą, meditacijas. Kvėpavimo technikų pagalba išsigydęs aukštą kraujospūdį, sveikatina žmones savo ir mokytojų iš rytų patirtimi ir mokymais, vienas iš Būkime kartu studijos įkūrėjų.

Arūnas Maliauskas – savo gyvenimą iš pagrindų pakeitęs pagal šią metodiką, ir jau daugiau kaip 10 metų nesilankantis pas gydytojus ir vaistinėse, turintis stiprią šeimą, tris vaikus ir du anūkus. Energija trykštantis, sertifikuotas sveikos gyvensenos treneris, alternatyvios medicinos specialistas, “Harmoningos asmenybės mokyklos“ įkūrėjas.

Registracija jau prasidėjusi , tad nepraleiskite progos pasinaudoti šiuo pasiūlymu !