Žmogaus organizmas tobula struktūra, apdovanota unikaliu gebėjimu susireguliuoti ir atsigauti…

Siūlome paskaityti straipsnį apie tai, ką daryti, jei tradiciniai gydymo metodai nepadeda, sveikata prastėja, o gydytojai sprendžia ligos pasekmes, bet ne priežastis.  Apie tai kaip nepasiklysti tarp informacijos ir savigydos sistemų , savo paskaitose kalba tarptautinio  „Žmogaus sveikatos instituto“ atstovas Lietuvoje A r ū n a s   M a l i a u s k a s .   Prieš devynerius metus, paveiktas akademiko Mirzakarimo Norbekovo sistemos mokslų, jis pakeitė savo gyvenimą ir šiandien savo patirtimi dalinasi su mūsų skaitytojais.

 

Ne vienerius metus vedate sveikatos atstatymo kursus. Kada ir kodėl pasirinkote šį kelią?

Dažnai žmogus pradeda ieškoti atsakymų, kai užgriūna problemos. Taip nutiko ir man prieš aštuonerius metus. Dėl visko kas neatitiko mano lūkesčių, kaltinau aplinkinius. Visus, tik ne save. Neigiamos emocijos ėmė viršų. Kankino kepenų cirozė, gydžiausi nuo depresijos. Nebepadėjo nei vaistai, nei alkoholis, nei bendravimas su draugais. Buvo laikas, kai net nebegalėjau miegoti naktimis.

Vieną dieną supratau, kad taip gyvendamas praradau viską, kas buvo svarbiausia: žlugo verslas, iširo šeima, pašlijo sveikata. Stovėjau prie savo gyvenimo griuvėsių ir supratau, kad greitai prieisiu liepto galą.

Pradėjau ieškoti atsakymų įvairiose knygose. Matydamas mano pastangas „išsikapstyti“ vienas draugas pasiūlė nueiti į vienus kursus pagal daktaro Merzakarimo Norbekovo metodiką. Galima sakyti, tai ir buvo taip vadinamas „gelbėjimasis, kai skęstantysis griebiasi ir už šiaudo“. Už tai jam esu dėkingas iki šiol.

Kursus vedė Valentina Elizarova, tiesioginė  M.Norbekovo mokinė. Per 4 dienas sužinojau, kas yra ligos, kokios jų priežastys ir kaip jų atsikratyti visiems laikams. Kursuose gavau tokį impulsą, tokį įkvėpimą, kokio nesu jautęs niekada anksčiau. Patikėjau, kad pats, be niekieno įsikišimo, galiu išspręsti savo problemas.

Kaip į Jūsų permainas reagavo aplinkiniai?

Jau po 30 dienų teigiamus pokyčius jutau ne tik aš, bet ir mano artimi žmonės.

Kasdienių praktikų dėka išmokau gyventi čia ir dabar. Nebe taip jautriai reagavau į išorinės problemas. Priėmiau pasaulį tokį, koks jis yra. Mokiausi mylėti save, atleisti sau. Aplinkiniai į mane pradėjo reguoti atitinkamai. Visa visata veikia rezonanso principu: ką išspinduliuoji, tą gauni atgal.

Po 55 praktikos dienų atlikti sveikatos tyrimai parodė, kad esu visiškai sveikas.

Atėjo supratimas, kad aš toks ne vienas, kad yra daugiau žmonių, kuriems reikia pagalbos. Po kurio laiko gavau pasiūlymą pačiam vesti užsiėmimus.

Turėjote sveikatos problemų. Kodėl nepasikliovėte tradicine medicina?

Mūsų medicina sutvarkyta taip, kad gydytojai gydo kaip autoservise: vieni tepalus keičia, kiti – padangas, dar kiti – variklį remontuoja. Vienas gydytojas – vienam organui. Pulmonologai, urologai, okulistai… Kiekvienas žiūri tik į „savo daržą“.

O žmogus – ne organų maišas, tai vieninga visuma, sistema. Norint, pvz., atstatyti regėjimą, reikia prie viso organizmo prisiliesti, nes priežastį reikia rasti, o ne pasekmes gydyti ir „pasodinti ant vaistų“ ar uždėti akinius iki gyvenimo galo. Ar nors vienas gydytojas yra pasiūlęs pacientui, atėjusiam su regėjimo problema, pasitikrinti kepenis, stuburą, inkstus, kreiptis į ginekologą ar urologą?! Ne. Jie pacientui skiria 15 minučių, kad patikrintų akis ir išrašytų akinius…

Kuo ypatinga M. Norbekovo metodika?

Pagal šią metodiką organizuojamų kursų metu dalyviai sužino kaip atrasti pasikartojančių ligų ir nesėkmių priežastis ir jas pašalinti, kaip atkurti gerą savijautą ir gyvenimo džiaugsmą. Ir visa tai vos per 8 dienas.

Vienintelė sąlyga – žmogus turi norėti pasiekti pokyčių savo paties valios jėga, rinktis savęs pažinimą ir meilę sau kaip kelią į pasveikimą. Kursų metu žmogus gauna reikiamų teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurie daro stebuklus: atsistato regėjimas, mažėja randai, išnyksta ilgai kamavęs skausmai.

Norbekovo metodika pagrįsta įgimtu gebėjimu valdyti savo kūną, aktyvuoti vidinius organizmo rezervus. Rytų išminčiai – gydytojai į ligonio kūną žvelgė kaip į sielos namus, todėl negalavimo priežasties visų pirma būdavo ieškoma sieloje, o ją atradus gydymas prasidėdavo nuo harmonijos su savimi ir išorinio pasaulio atkūrimu.

Pats M. Norbekovas jaunystėje buvo nurašytas tradicinės medicinos gydytojų kaip nepagydomas ligonis. Tačiau jo tikėjimas ir valia buvo stipresni už diagnozę. Šiandien M. Norbekovas – psichologijos, pedagogikos daktaras, medicinos filosofijos daktaras, daugelio patentuotų išradimų bei mokslo atradimų autorius; rašytojas, keleto knygų, tapusių pasauliniais bestseleriais, autorius.

Metodika unikali tuo, kad jis sujungė Rytų išmintį su naujausiais Vakarų mokslo atradimais. Visame pasaulyje pagal ją sveikatą susigrąžino daugiau nei aštuoni milijonai žmonių.

Dirbant pagal daktaro M. Norbekovo sistemos nurodymus viskas keičiasi ne tik organizme, bet ir gyvenime. Sakoma, kad nėra paveldimų ligų, yra paveldimi charakterio bruožai. Keičiant įpročius, keičiasi charakteris. Kai keičiasi charakteris, keičiasi likimas. Tereikia  tvirtai nuspręsti ir žengti žingsnį permainų link.